Samen TrOtS voor iedereen met TOS en hun naasten.

Activiteiten 5+, 12+, 26+ & Belangenbehartiging & voorlichting.

SamenTrOtS Jong Trots met TOS Kerstklaas viering.

De jongeren van SamenTrOtS hebben zelf een leuke bijeenkomst bedacht. Ze wilde graag kerst en Sinterklaas in een vieren. Oftewel Kerstklaas. Idee is simpel maar erg leuk. Iedereen koopt een cadeautje van te waarde van €5,- deze worden bij binnenkomst af gegeven aan de begeleiding. Waarna ze een locatie gebracht worden. Doormiddel van een speurtocht kunnen de cadeautjes weer gevonden worden. Nadat ze hopelijk terug gevonden worden worden de cadeautjes verdeeld doormiddel van het doppel spel.
Omdat het een feest is kan iedereen zijn of haar pannenkoeken zelf bakken op de klaarstaande pannenkoeken gourmetstellen.
Kosten zijn in totaal €5,- voor het cadeau en €5,- voor het eten en drinken.
Iedereen tussen de 12 en 30 met TOS is van harte welkom.
Aanmelden kan via de mail michel@samentrots.nl

Ik wil me aanmelden voor de nieuwsbrief van Samen TrOtS

Waardoor ik op de hoogte blijf van de nieuwste activiteiten van Samen TrOtS en het nieuws van uit de TOS wereld. 


Samen TrOtS voor iedereen met TOS en hun naasten.

Wordt lid en krijg flinke korting en steun Samen TrOtS in het behartigen van de belangen.

Ontvang elke maand gratis de nieuwsbrief in je mail box (let op kan zijn dat die in de spam komt) en is op elk moment opzegbaar.

Voor al je vragen aan Samen TrOtS kunt u ook hier een contact formulier invullen.

Tekeningen zijn gemaakt door Yvonne van der Duin, gebaseerd op de tekeningen van TOS-inc.